0
سبدخرید شما خالی است.
محصولات شما بروزرسانی قیمت

 با توجه به نیازهای روزافزون کشوردر سالهای اخیر به استفاده هر چه بیشتر از فناوریهای نوين در عرصه های صنعتی و اداری، جمعی از متخصصین زبده فناوری اطلاعات و انفورماتیک، در سال 1393 اقدام به تاسیس شرکت فرا اتصال رايان عصر، با هدف همفکری در جهت تشخیص و تامین نیازهای انفورماتیکی و تکنولوژيکی کشور نمودند.
این شرکت با هدف ارائه خدمات و محصولات در حوزه فناوری اطلاعات و با شناخت کامل از تکنولوژی روز و نیازهای مشتریان بر آن است تا بتواند بخش مهمی از نیازهای IT کشور را با شیوه های نوین پاسخگو باشد.
شرکت فرااتصال رایان عصر عضو شورای عالی انفورماتیک، عضو نظام صنفی کشور و عضو حقوقی انجمن انفورماتیک ایران می باشد و مجوزهای لازم را برای فعالیت خود در زمینه های مختلف شبکه، سخت افزار و پشتیبانی ... در اختیار دارد.
همکاری و همدلی بیش از 30 نفر پرسنل مجرب و کار آزموده و تجربه و بینش صحیح مدیران شرکت از یک سو و همکاری، راهنمایی و پیشنهادات صحیح مشتریان محترم، از سوی دیگر از عوامل موثر در توسعه فعالیت و پیشرفت این شرکت بوده است.
شرکت فرا اتصال رايان عصر با اتکاء به متخصصان زبده خود در زمینه تحلیل، طراحی، پیاده سازی و توسعه سیستمهای اطلاعاتی، امنیتی،
حفاظتی، نظارتی، کنترل تردد، شبکه های کامپیوتری و نرم افزارهای هوشمند پردازش تصوير و با توجه به سیاست کاری شرکت مبنی بر
ارایه راه حل های دانش محور و تحلیل واقعی و دقیق نیازهای بازار و سازمانها، آماده ارائه راهکارها و سامانه های ويژه متناسب با نیاز و خواست مشتريان می باشد.

به طور کلی زمینه فعالیت شرکت را در بخش های زیر می توان خلاصه کرد:

1. راهکارهای پشتیبانی و نگهداری، مشاوره و طراحی شبکه های LAN و WAN سازمان ها و نهادهای دولتی و خصوصی.
2. مشاوره و فروش تجهیزات شبکه از قبیل:سرور،سوییچ،فایروال،روتر،تجهیزات ذخیره کننده اطلاعات و License مربوط به نرم افزارهای مختلف شبکه و امنیت شبکه.
3. ارائه خدمات و محصولات شبکه و امنیت شبکه به خواست مشتریان (راه کارهای خاص)
4. مشاوره،طراحی و اجرای سامانه های کنترل تردد و دوربین های مداربسته تحت شبکه.
5. ارائه نرم افزارهای تخصصی پردازش تصویر شامل: نرم افزارهای تشخیص چهره و تشخیص پلاک و نرم افزارهای نظارت تصویری

مزایا و برتری هایی که رمز اعتماد مشتریان به فرااتصال می باشد:

• برخورداری از کارشناسان باتجربه و آموزش دیده در حوزه IT
• پشتیبانی و نگهداری زیرساخت های مشتریان به صورت 7*24
• برخورداری از مدیران پروژه زبده جهت پیگیری و رفع مشکلات
• تامین تجهیزات با کیفیت بالا و تایید شده به همراه مشاوره های فنی تخصصی
• تنوع برندهای کاری و پاسخگویی به سلایق و نظرات مشتریان
• همگامی با تکنولوژی روز و درک فرآیندهای نو و تغییرات بازار
• حضور در نمایشگاه های خارجی به دعوت شرکت فرااتصال رایان عصر

 

فعالیت های شرکت در زمینه فروش و بازاریابی

در زمینه بازاریابی و فروش، شرکت با داشتن شرکای تجاری مختلف در آسیا و اروپا همواره سعی در تهیه، واردات و فروش محصولات اصلی شرکت های معتبر فناوری شبکه، امنیت شبکه، سخت افزار، سرور و تجهیزات ذخیره اطلاعات، تجهیزات مدیریت جریان مستقیم داده ها در شبکه و همچنین نرم افزارها و دوربین های مداربسته تخصصی دارد.
با هدف افزایش بهره وری و کارآیی سیستم های فناوری اطلاعات در ساختارهای مختلف (با حفظ حقوق و منافع ملی) بخش بازرگانی خارجی این شرکت در سال 93 شروع به کار نموده و کلیه کارهای وارداتی این شرکت به صورت اصل و از طریق شرکت های همکار خارجی و نمایندگی های شرکت سازنده خریداری می گردد.
مدیران و پرسنل این شرکت با سابقه طولانی فعالیت در شرکتهای معتبر خصوصی و سازمانهای دولتی و با شناخت و تجربه کامل از دغدغه ها و نیازمندی های پروژه های تجاری (Enterprise) و دولتی (Governmental) و با دارا بودن سوابق درخشان در مدیریت پروژه های IT، امیدوارند تا در سایه همفکری، دانش محوری و ارایه ایده های نو، بتوانند راه حلهای مناسبی در پیشبرد و بهبود زیر ساختهای انفورماتیکی صنعت و سازمانهای خصوصی و دولتی کشور عزیزمان بردارند.

 

Top