0
سبدخرید شما خالی است.
محصولات شما بروزرسانی قیمت

>

شرکت آماریلو در کشور هلند و در شهر آمستردام به عنوان شرکتی پیشرو و پویا در زمینه روبات های امنیتی بنیان گذاری شد. این شرکت، طراح و سازنده روباتهای امنیتی است که قادر به شنیدن، دیدن، حس کردن و پیگیری چهره افراد بوده و با قابلیتهای هوشمند خود می تواند بدون نیاز به کمک انسان به شناسایی صدا و حرکات در محیط پیرامون خود بپردازد.


بیش از 50 ثبت اختراع در زمینه سامانه های هوشمند نظارتی توسط این شرکت به ثبت رسیده و قابلیت های جدید به دنیای امنیت معرفی شده است. موسسه معتبر گارتنر که یکی از معتبرترین موسسات در زمینه تحقیقات تکنولوژی در دنیا می باشد، شرکت آماریلو را به عنوان یکی از پیشرو ترین شرکتها در زمینه تجهیزات امنیت خانگی بشمار آورده و جایزه معتبر CES در سال 2016 و 2015 توسط این شرکت اخذ شده است.


تمامی محصولات این شرکت با استفاده از بهترین قطعات موجود در بازار جهانی و در کشور تایوان تولید و در بیش از 80 کشور جهان به بازار عرضه می گردد.
شرکت فرا اتصال رایان عصر به عنوان نماینده رسمی و انحصاری این شرکت در ایران، افتخار دارد که همگام با سایر کشورهای جهان، محصولات این شرکت را با گارانتی اصلی و خدمات پس از فروش مطلوب در ایران عرضه کند.

  

 

 

 

 

 

 

 

Top